O Nás

Kvetinová farma

Na našej malej farme pre vás pestujeme rozmanité druhy kvetov od cibuľovín, letničiek, georgín až po rôzne druhy ozdobných tráv, aby vaše kytice boli plné farieb, sezónnosti a každá jedna bola výnimočná.

Ateliér

Na viazania kytíc a tvorbu aranžmánov používame vlastné vypestované kvety alebo sa snažíme využívať lokálne zdroje. Záleží nám na pôvode kvetov a každého materiálu s ktorým pracujeme. Dbáme na sezónnosť kvetov a preto rešpektujeme dáne ročné obdobie a snažíme sa naplno využívať to, čo ponúka.

Vence

Veniec je nielen krásnou ozdobou interiéru alebo vašich dverí, ale má aj krásnu symboliku. Kruh znázorňuje kolobeh večnosti, nemá začiatok ani koniec, a tam kde niečo končí, iné začína.

 

Preto aj u nás v Bielokvete jarné a letné dni plné kvetov postupne nahrádzajú dni jesenné a zimné, kde do popredia prichádzajú naše krásne, čisto prírodné vence.

 

Viete si preto u nás objednať farebný veniec zo sušených kvetov, jesenný, zimný ale aj adventný veniec so sviečkami. Stačí keď nám napíšete vašu predstavu a my vám veniec s radosťou vyrobíme a doručíme.